Spyke
szmer.info

<3.

PS

A czy ciągle okienko do pisania komentarzy jest nad komentarzami, czy może pod? Strzelam, że twórcy lemmiego tego nie zmienili.
[edyta]
Niestety nie zmienili, szkoda :)

2
harcreply
szmer.info

Jest zawsze pod tym, na co się odpowiada? 🤔

2
rysiekreply
szmer.info

Tak. To okienko jest pod treścią, którą się komentuje, pisząc w nim komentarz. Konkretnie w tym wypadku: treść wpisu.

4
kjwkreply
szmer.info

No i właśnie o to mi chodzi, że wolałbym, żeby okienko do komentowania wpisu było pod wszystkimi komentarzami. Chociażby po to, żeby nie powielać tych samych wątków dyskusji. To zachęca do czytania komentarzy przed napisaniem swojego. Albo odwrotnie, okienko do komentowania wpisu pod samym wpisem zachęca do skomentowania wpisu bez przeczytania innych komentarzy. Bo często gęsto ktoś już napisał podobny punkt widzenia do naszego w komentarzu i zamiast dublować i tworzyć nowy podobny wątek dyskusji, to moim zdaniem spójniej jest jak dorzucimy swoje 3 grosze do już istniejącego wątku. Tutaj jest fajnie opisany wybór takiego UI: https://docs.tildes.net/philosophy/site-design#the-comment-box

Kiedyś na głównej instancji lemmiego o tym kilka wpisów popełniłem, ale odkąd mnie zbanowali za próby prostowania rosyjskiej propagandy, to się tym nie interesowałem.

3

A, czaję. No to chyba trzeba by im w (bleh) GitHubie zapodać: https://github.com/LemmyNet/lemmy

Na pewno miałoby sens dać przynajmniej opcję konfiguracji dla osób korzystających.

P.S. Propsy za tego bana i jego powód. Szanuję.

2

You reached the end

Wróciliśmy po przerwie, aktualizacji do 0.19.14 | Spyke