Spyke

Jebać ich 'wyniki', 'mniejsze demo' to dla mnie słaby powod zeby oddawać im nasze ulice. Jeśli mało osòb wie o demo --> to zròb akcje informacyjną.

6

Dodam, że to NASZE wydarzenie organizowane jest w tym samym miejscu, w bardzo podobnej formie od kilku lat — i od kilku lat liczebność uczestników nie rośnie.

Autor niestety ma kontakt z rzeczywistością chyba co najwyżej przez facebooka, bo na pewno nie uczestnicząc w akcji, którą opisuje.

6
szmer.info

"Sami stwórzmy swoje święto innego dnia. Tak, aby zawładnąć tym dniem i stać się jedynym wydarzeniem, na którym skupią się dziennikarze. Wtedy będziemy mieli szansę dotrzeć do zwykłych ludzi ze swoim przekazem i zachęcić ich do udziału w NASZYM święcie."

Słusznie. We Wrocławiu od lat jest demonstracja 01.05. https://www.youtube.com/watch?v=mhLkFgHsu80&t=283s

W Łodzi od kilku lat jest w marcu demonstracja antyrasistowska.

3

1 Maja wydaje się być najbardziej naturalnym, ale tak naprawdę można wybrać dowolną datę i ogłosić pół roku wcześniej, jak w przypadku Kongresono. Dochodzi jeszcze kwestia "konkurencji", czyli że w różnych miastach w dane daty są różne wydarzenia, obchody 11.11 w innych miastach nie mają wysokiej frekwencji, cała Polska jedzie do Warszawy, można spróbować tego typu mobilizacje robić na wrocławskiego 1 Mają, na Kongresono co dwa lata udaje się.

3
kataakreply
szmer.info

I oddźwięk tych wydarzeń jest jeszcze mniejszy niż tego demo na 11.11, nie mówiąc o frekwencji.

1

You reached the end

Zostawmy 11 listopada za nami | Spyke