srodowisko·Środowisko naturalne i inne zielone sprawybyobywatelle (she/her) Mafia śmieciowa rozbita, słup nie żyje, śmieci zostały. Kto je usunie?https://oko.press/mafia-smieciowa-rozbita-slup-nie-zyje-smieci-zostalyOpen linkView original on szmer.info13Comments4
bbodhisattva szmer.info3Hide 3 repliesŻenujące jest, że partia która potrafi postawić płot za miliard na granicy mając za wymówkę bezpieczeństwo narodowe, kiedy przychodzi do skażeń zagrażających ludziom i środowisku rozkłada ręce i przeciąga sprawy latami5
obywatelle (she/her) replyszmer.info2Hide 2 repliesI to jeszcze w miejscu gdzie w samorządzie jest ta sama opcja partyjna. xD3
WWyrak replyszmer.info1Hide 1 replyZgierz to najsmutniejsze miasto w Polsce. Tam czas zatrzymał się w latach 90, nawet widziałem tam na kamienicy ledwo widoczny napis UKARAĆ JARUZELA 1
Żenujące jest, że partia która potrafi postawić płot za miliard na granicy mając za wymówkę bezpieczeństwo narodowe, kiedy przychodzi do skażeń zagrażających ludziom i środowisku rozkłada ręce i przeciąga sprawy latami
I to jeszcze w miejscu gdzie w samorządzie jest ta sama opcja partyjna. xD
Zgierz to najsmutniejsze miasto w Polsce. Tam czas zatrzymał się w latach 90, nawet widziałem tam na kamienicy ledwo widoczny napis UKARAĆ JARUZELA
Zgieuszwic nie czeka chyba świetlana przyszłość. :(