Mczech·CzechbyMark12870 Také si myslíte, že ANO je pravicová strana?Viz odkaz, kde jsem se snažil lidem na Lemmy říct opak. Babišův program do voleb 2025 mi přijde dost levicový...https://lemmings.world/post/35655884Open linkView original on lemmy.world7Comments2
záleží jak definujes pravici ig
střed