Miał wysadzić Nord Stream. Warszawski sąd zdecydował o przyszłości Wołodymyra Ż. [wolny!]
Sąd Okręgowy w Warszawie nie zgodził się na wydanie stronie niemieckiej podejrzanego o wysadzenie Nord Stream Wołodymyra Ż. i uchylił mu tymczasowy areszt. Mężczyzna jest podejrzany przez niemieckie służby o wysadzenie gazociągu Nord Stream.
https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2025-10-17/sprawa-wolodymyra-z-warszawski-sad-zdecydowal-o-przyszlosci-mezczyzny/Open linkView original on szmer.info
Bojowy ruch antideutsche jednak znajduje uznanie na szmerze. Nieźle.
Edit: TO ŻART.
To antidojcz tylko jak jesteś Niemcem, inaczej to A.K. z bąbelkami.
Wait, to muszę wyrzucić moją legitymację antidojcza??? NAJGORZEJ
Zbazowany sąd.