Spyke
szmer.info

Lepiej późno niż wcale. Gość w końcu żyje w zgodzie ze swoją naturą.

Szkoda że parę lat poświęcił na wspieranie takiej homofobicznej zamordystycznej partii.

4
pfmreply
szmer.info

Nadal ją wspiera, myślę że prędzej dostał ultimatum niż sam odszedł. Gdyby to było coś głębszego, to by próbował się oczyścić z powiązań z prawicą, a on jeszcze "z narodowym pozdrowieniem"...

2

W Hiszpanii odpowiednik Konfederosji nie jest tak homofobiczny, bo by im się to nie opłacało politycznie.

4

Dlaczego inter/transpłciowa kobieta wiąże się z narodowcem jest poza moim zrozumieniem. Faktycznie miłość jest ślepa

2
szmer.info

Ten sam news jest na Onecie i RFM, więc jest to prawdziwa historia

1

Pudelek ma poziom dziennikarstwa zbliżony do wysokonakładowych mediów, nie widzę istotnej różnicy.

7
szmer.info

Ten sam news jest na Onecie i RFM, więc jest to prawdziwa historia

What the fuck? To są w 90% copycaty Polskiej Agencji Prasowej. I to, że Onet czy RMF o tym napisze, nie czyni informacji automatycznie prawdziwej. To tak, jakbym napisał, że o czymś, co napisze choćby BBC, jest także z automatu prawdą (a tak nie jest, mimo tego, że do choćby BBC mam nieporównywalnie większe zaufanie niż do polskojęzycznych mainstreamowych mediów).

3
Renatreply
szmer.info

W sumie racja, ale w tym wypadku, by nie kłamali, bo dostaliby pozew od polityka konfederacji lub od Manios. Na Onecie i gazecie jest dużo artykułów o wyznaniach anonimowych osób z życia ich seksualnego, które są zmyślone.

1

Pozew może złożyć wspomnieni wyżej polityk Konfederacji czy Manios, ale i też osoby niewymienione z nazwiska w szczególności, gdy mówimy o takich tematach. Choć od Onetu czy Gazety nie spodziewałbym się wysokich lotów dziennikarstwa, to wciąż dziwi, że w ogóle teksty na temat tych ostatnich przeszły przez „góry” tamtych portali.

2

You reached the end

Bosak stracił członka. Wyoutowany narodowiec wybrał miłość z transpłciową kobietą zamiast Konfederacji | Spyke