Spyke

Tworzenie wolnościowej grupy obrony cywilnej w Warszawie - teraz jest czas!

Siemka, gadamy po ludziach od dłuższego czasu, ale to jest ten czas, żeby tworzyć wolnościową grupę obrony cywilnej w Warszawie.

Za chwilę miasto rusza z programem współpracy publiczno-społecznej w tym zakresie.

Czy są tu osoby zainteresowane spotkaniem w Warszawie i rozmową nakierowaną na efekty?

View original on szmer.info

Ja to ani nie to miasto, ani nie ten region, ale z ciekawości jak to ma wyglądać?

5

Wow, megaciekawa inicjatywa! Propsuję, patrzę i trzymam kciuki!

3

Nawet bym się specjalnie wybrał pogadać, bo u nas też by się przydało.

Miałem ostatnio pół chwili, to poczytałem o OSP i wydaje się to bardzo dobrą ramą do takich działań (tylko trzeba podejść kreatywnie 😉 )

1

You reached the end

Tworzenie wolnościowej grupy obrony cywilnej w Warszawie - teraz jest czas! | Spyke