Spyke
szmer.info

Policyjna pała bije każdego. Im szybciej to zrozumiemy tym lepiej.

8

Mam wrażenie, że ludzie często o tym zapominają - bo "biją tych złych", tymczasem policyjna przemoc to precedens

4
szmer.info

co za patologia się robi na tej granicy . Rozeszliby się . i by nie było problemu. Strach się bać mieszkać przy granicy przy tych kibolach.

4
dj1936reply
szmer.info

No nie bardzo. Definicja z wikipedii jest inna , niż Twój skrót myślowy.

Czym dla Ciebie jest "patologia", o której piszesz?

3
Błażejkoreply
szmer.info

Ok uproszczę jak się da ... Potocznie i pogardliwie patologią określa się miejsca, osoby bądź grupy, charakteryzujące się zjawiskami społecznej patologii i demoralizacji. Patologia jest także pejoratywnym określeniem efektu źle wykonanej pracy (tu mam na myśli bojówki i kiboli na granicach między Polską a Niemcami). Ludzie się ich boją... i to nie tylko z za granicy ale i Polacy. Oraz wstydzą. A to pokazuje, że to co robią wcale nie pokazuje kraju z dobrej strony.

3
dj1936reply
szmer.info

A czy ich celem było to, żeby kraj był pokazany z dobrej strony?

0
Błażejkoreply
szmer.info

Wątpię w to. Widać po zachowaniu, to, że to bojówki / kibole.

1
  • Patologia jest także pejoratywnym określeniem efektu źle wykonanej pracy (tu mam na myśli bojówki i kiboli na granicach między Polską a Niemcami).

  • Wątpię w to [ że ich celem było to, żeby kraj był pokazany z dobrej strony]. Widać po zachowaniu, to, że to bojówki / kibole.

Czyli swoją pracę wykonali dobrze, czy źle? Czy to patologia czy nie?

1

You reached the end

Murem za polskim mundurem. No chyba że pilnują porządku na granicy, to wtedy już nie | Spyke