Jeden z najbogatszych Polaków założy nową partię? xD
Sponosor FORu i Fundacji Wolności Gospodarczej ma chęć na nową liberalną partię w Polsce xD
https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,32074671,jeden-z-najbogatszych-polakow-zalozy-nowa-partie-w-tle-rosnaca.htmlOpen linkView original on szmer.info