Spyke
wolnyinternet·wolny internetbyGryficowa

Ten komunikat mi wskakuje

Nie mam konta na reddit (Ale często bywa to jedynym źródłem informacji) i ten komunikat mnie dezorientuje, bo nie zrobiłam nic co, by łamało regulamin (Nie mam tam nawet konta jak wspomniałam), po prostu czy ktoś też został zablokowany z niewyjaśnionego powodu?

View original on szmer.info
Gryficowareply
szmer.info

Nagle nie mam blokady (Nie użyłam tora), to po prostu tym bardziej nie ma sensu...

2
szmer.info

Dziwi mnie to, że zamazałaś adres IP (którym co najwyżej dasz radę znaleźć konkretną miejscowość), ale kodu pocztowego (który w pojedynczych przypadkach może posłużyć do namierzenia nawet konkretnego adresu) już nie.

3

Strona reddita przynajmniej dawniej działała zawsze tragicznie. To samo ich moderacja i schemat wg którego blokują konta.

Dziś coś działa, jutro nie, dziś się loguje konto samo, jutro może nie działać logowanie.

Tak to już jest w świecie reddita. No ale pieniążki z reklam robią brrr, więc nie ma co przepłacać za IT.

2

You reached the end