Spyke
mieszkalnictwo·[pato]mieszkalnictwobyStrayCat

Nowy rządowy program: MIESZKANIE MINUS | Federacja Anarchistyczna Wrocław

Ostatnie doświadczenia z wrocławskiego podwórka uczą nas, że eksmisja to narzędzie walki klasowej, która nie dotyczy już tylko klasy najbiedniejszej, ale także klasy pracującej. Własne mieszkanie nie jest już zwykłym miejscem bezpiecznego życia. Stało się zasobem służącym akumulacji kapitału. Powróciła era merkantylizmu, tylko zamiast kamieni szlachetnych i zasobów naturalnych, bogactwo krajów liczy się własnością w nieruchomościach.

https://wolnywroclaw.pl/teksty/44711/Open linkView original on szmer.info
No comments on the original post yet.
Nowy rządowy program: MIESZKANIE MINUS | Federacja Anarchistyczna Wrocław | Spyke