Polska zamyka konsulat Rosji w Krakowie. "Odpowiedź na karygodny akt dywersji"
cross-postowane z: https://lemmit.online/post/5806413
This is an automated archive made by the Lemmit Bot.
The original was posted on /r/polska by /u/LenaMar_11 on 2025-05-12 13:24:57+00:00.
Bardzo dobrze
https://wiadomosci.onet.pl/kraj/polska-zamyka-konsulat-rosji-w-krakowie-odpowiedz-na-karygodny-akt-dywersji/83wbbv1?utm_campaign=cbOpen linkView original on szmer.info
Czekaj, dopiero teraz?
To chyba efekt filozofii, że nie można za mocno uderzyć od razu tylko trzeba stopniowo, bo inaczej szybko zaczyna brakować symbolicznych czy ekonomicznych środków nacisku - jak z Koreą Północną - nie da się ich już bardziej sankcjonować czy wykluczać, bo nie ma z czego... Ale tak, trochę dziwnie, że dalej mieli/mają u nas tyle placówek dyplomatycznych.
Dosyć długo zwlekali ...