Olbrzymia kara dla TikToka. Unia Europejska nie miała litości
https://next.gazeta.pl/next/7,151243,31902226,olbrzymia-kara-dla-tiktoka-unia-europejska-nie-miala-litosci.htmlOpen linkView original on szmer.info
https://next.gazeta.pl/next/7,151243,31902226,olbrzymia-kara-dla-tiktoka-unia-europejska-nie-miala-litosci.htmlOpen linkView original on szmer.info
>olbrzymia kara >setki milionów euro
requiestam in pace
Powiedziałabym szok, ale nie szok (A patrząc ile stron bierze dane, to i tak kropla w oceanie stron z tym samym)
A dla TikTok to jak parę złotych
Mnie się zdaje, że Unia ma właśnie zawsze dużo litości dla każdego na około.
W sensie? O ile się orientuje nigdzie na świecie, może poza Chinami, nie ma tak częstych prób ograniczenia korporacji i takich kar na nie.
Fakt. Chyba chodziło mi o to, że te korporacje nie wygladają, jakby miały przez te kary upaść.
Cóż, przynajmniej Europa sobie dorobi, ale to raczej jedyna dobra rzecz :V