Wiceminister chce, żeby cała Polska była "strefą wolną od LGBT". "Taka ustawa powinna być normą"
https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,26169099,wiceminister-chce-ustawy-o-polsce-wolnej-od-ideologii-lgbt.htmlOpen linkView original on szmer.info
Życzę wiceministrowi przebywania w strefie bez oddychania :v
Tak się kończy jak pomija się lekcje historii (Bo naziści celowali w gejów i osoby trans)