Spyke
anarchizm·Anarchizm - Pod brukiem jest plaża!bykot_andaluzyjski

Wesprzyj Kongresono

Kongresono będzie jak zawsze wydarzeniem bezpłatnym. Stąd też chcemy prosić Was o pomoc – jako oddolna nieformalna inicjatywa mamy bardzo ograniczone źródła dofinansowania. Nie dysponujemy własnym kapitałem, w pełni polegając na grantach przyznawanych przez fundacje lewicowe oraz na Waszej życzliwości.🖤

Pomagając nam, utrzymujecie działanie największego polskiego wydarzenia anarchistycznego już od 12 lat ściągającego aktywistów z całego kraju. Każdy datek z Waszej strony pomoże nam sprawić, że również w tym roku Kongresono będzie dla nas wszystkich niezapomnianym przeżyciem.

https://zrzutka.pl/k8m3k8

Dziękujemy!

Wesprzyj Kongresonohttps://zrzutka.pl/k8m3k8Open linkView original on szmer.info

Dobre wydarzenie, warto wesprzeć, warto przyjechać.

Do zobaczenia z tymi, którzy się wybierają!

4
szmer.info

A co w sytuacji jak nie uda wam się zebrać planowanej kwoty?

1
kataakreply
szmer.info

Ok, bardziej mi chodziło o to, czy uzależniacie organizację od posiadania tej kwoty. 6 tysięcy to w sumie nie jest aż tak dużo znowu na organizację kilkudniowego eventu.

1

Odbędzie się tak czy siak, mamy oszczędności z poprzednich edycji. Po prostu jak nie uzbieramy, to braknie kasy na zaproszenie gości zza granicy albo przygotowanie obiadu w sobotę.

3

You reached the end

Wesprzyj Kongresono | Spyke