Spyke
szmer.info

Nie bardzo wiem, ale czy ta Leosia, co to śpiewa głównie o ćpaniu, to jakiś głos nowego pokolenia, czy co?

Mi się zawsze wydawało, że to bardziej jakaś patowokalistka.

Czy coś się z nią pozmieniało, i zaczęła tworzyć bardziej ambitne teksty z przekazem?

7
szmer.info

Nie kumam. Przecież to jakieś bananowe dziecko, która wychwala konsumpcjonizm.

Czy ona ma coś wspólnego z anarchizmem? Wtf?

4
varelsereply
szmer.info

Podejrzewam, że nic, po prostu jest sławna, i to sławna (przynajmniej częściowo) dlatego że stała się memem, więc chodzi tylko o pośmieszkowanie (a z anarchizmem ma tyle wspólnego że poszła na ten sam Marsz Równości i dała sobie zrobić zdjęcie, na którym przypadkowo znalazła się anarchistyczna flaga)

6

Ja kojarzę te wlepki z nią, ale to nie jest prawdziwy cytat raczej xD

3
dj1936reply
szmer.info

Korwin też jest sławny i też przychodził na marsze, na którym były anarchistyczne flagi (a nawet stricte na anarchistyczną demonstrację). Jednak nikt (?) nie wrzucał jego zdjęć w takim kontekście. Może to niedobrze, ale moim zdaniem - dobrze,

1
Pajonkreply
szmer.info

Korwin i anarchizm, dobre sobie. Chłop o tak autorytarnych poglądach, który ślini się do totalitarnych reżimów, i chce kontrolować wiele aspektów życia bo "kiedyś się nie mówiło o problemach to ich nie było", ma tyle wspólnego z anarchizmem, co mencel i cała konfa z wolnością osobistą i uzdrowieniem gospodarki.

2

You reached the end

Crossover, którego nikt się nie spodziewał: Young Leosia i WFA! 🤯 | Spyke