Spyke
szmer.info

Braun politycznie jest dobrze rozkminiony. Jego kontrowersyjne wystąpienia sprawiają, że staje się coraz bardziej popularny, coraz bardziej bogaty i coraz bardziej wpływowy.

Tym bardziej, jak zgodnie krytykują je różne media i politycy - często znienawidzone przez miliony Polaków.

6

I dlatego ma 1%, korwin z tą samą taktyką miał z 2%, a mentzen udający normalsa i unikający kontrowersji potrafi do 15% podchodzić.

Braun jest idealistą. Ma zjebane ideały ale wyrachowanym oportunistą to on nie jest.

5

wole juz, zeby faszysci w garniakach odwalali takie symboliczne akcje pokazujace jawnie jakimi ludzmi naprawde sa - min. faktycznymi, fundamentalnymi antysemityami - niz przeslizgiwali sie przed swiatla reflektorow jako jedna ze "zwyczajnych" opcji politycznych jak to robi chociazby Mentzen, Stanowski czy masa innych politykow z "centrowych" opcji. oczywisty, samooznaczajacy sie wrog jest wg mnie lepszy niz wilk w owczej skorze.

5
szmer.info

nie mam pojecia jak komentować cokolwiek co ten pajac odwala. za takie cos powienien dostać jakąś dyscyplinarkę czy coś

3

Z ciała UE, która odpowiedzialna jest za skazywanie na śmierć i cierpienie tysięcy osób na granicach z UE?

Dziwne by to było. :)

1

You reached the end

Grzegorz Braun został wyniesiony przez służby z sali plenarnej w Parlamencie Europejskim po tym, jak zbezcześcił okrzykami minutę ciszy dla ofiar Holocaustu | Spyke