Spyke
szmer.info

A najlepsze jest to, ze (zgodnie z badaniami) najwiecej spalin wdychaja sami kierowcy. Potem piesi, potem rowerzyści. Jednocześnie płuca rowerzystów oczyszczają się najszybciej. Wiec zapewne warto jeździć w masce, ale przynajmniej można się pod nią śmiać, że kierowca mijanego właśnie tkwiącego w korku samochodu i tak umrze na raka szybciej.

4

Nie tylko na raka, bo nawet gdyby rowerzyści wdychali tyle samo, to jednak ruch to zdrowie, a road rage wręcz przeciwnie.

1

You reached the end

Pył drogowy w centrum Warszawy ma wysokie stężenie substancji rakotwórczych - jazda w maskach? | Spyke