Spyke

Przełomowy wyrok dla tysięcy informatyków. Będą musieli płacić wyższy podatek

Naczelny Sąd Administracyjny po raz pierwszy wydał orzeczenie w sprawie możliwości płacenia przez pracowników branży IT niższego ryczałtu. Niestety tysiące informatyków musi się przygotować na płacenie wyższych podatków. Oto szczegóły wyroku i uzasadnienie, jakie pracę informatyków kwalifikują się do wyższej daniny.

https://wyborcza.biz/biznes/7,177151,31421430,przelomowy-wyrok-dla-tysiecy-informatykow-beda-musieli-placic.html?squid_js=falseOpen linkView original on szmer.info
szmer.info

To jest hit, że taki wstrząsający nagłówek dotyczy tego że informatycy będą płacić nie 8,5% a 12%

5

You reached the end

Przełomowy wyrok dla tysięcy informatyków. Będą musieli płacić wyższy podatek | Spyke