Spyke
mieszkalnictwo·[pato]mieszkalnictwobydeck5955

"Klub Trójki": reportaż "Gdzieś mieszkać trzeba"

"Mieszkanie nie jest towarem. Albo gdzieś mieszkasz albo jesteś bezdomny" Opowieść "Gdzieś mieszkać trzeba" to historia studentów poszukujących, płacących i zarabiających na swoje uczelniane lokum.

Pojawia się wątek okupacji Jowity. Audycja "Klub Trójki - Audiodokument" i reportaż "Gdzieś mieszkać trzeba" zostały wyemitowane w poniedziałek (7.10) o godz. 20.05 na antenie radiowej Trójki.

"Klub Trójki": reportaż "Gdzieś mieszkać trzeba"https://reportaz.polskieradio.pl/artykul/3432599,Audycja-Klub-Trojki-Audiodokument-i-reportaz-Gdzies-mieszkac-trzeba-Alicji-Glow-Open linkView original on szmer.info
szmer.info

Czy to jest to, gdzie występował Xavier z wolnelewo.pl ?

1

You reached the end

"Klub Trójki": reportaż "Gdzieś mieszkać trzeba" | Spyke