Je to budíček. Musíme zlepšit komunikaci, sypou si lidovci popel na hlavu za nízké preference
https://www.novinky.cz/clanek/domaci-je-to-budicek-musime-zlepsit-komunikaci-sypou-si-lidovci-popel-na-hlavu-za-nizke-preference-40438449Open linkView original on lemmy.world
Ale vzdyt prosadili zachovani nulove dane na vino a zabranili manzelstvi pro vsechny? Co vic muzou lidi chtit? /s
Počkat, manželství pro všechny prošlo přece do druhého čtení, ne?
To sice jo, ale "manzelstvi" to nejspis nebude.
To vůbec není jisté. Jsem optimista.