Spyke
lemmy.world

В малко странна група са ни поставили, най-малкото защото имаме различен старт. Така че ми се вижда пресилено да се говори, че бихме били първи. Освен това едва ли дори в тази група ще сме първи.

2

Преди прещраках видеото набързо без звук. Съответно не бях разбрал идеята. Сори за тъпия коментар

1

You reached the end

България ли ще ПРИЕМЕ ЕВРОТО ПЪРВА? (видео) | Spyke