Döntött a Kúria, újraszámolják az összes érvényes fővárosi szavazatot
És megy tovább a komédia. Akkor már lehetne az egész országban is újraszámolni minden egyes szavazatot.
https://telex.hu/belfold/2024/07/07/fopolgarmester-valasztas-szavazatok-ujraszamlalas-karacsony-vitezy-kuriaOpen linkView original on lemmy.world
Addig számolják amíg vitézy nem nyer.
Az országos szavazatokat is számolják hozzá, aki fideszes jelöltre szavazott az vitézyhez kerül, aki párbeszédesre az karácsonyra.
Simán kinézném a Fideszből, hogy kitalálja, "a főváros az egész országé és ne csak az ottlakók dönthessenek róla". Facebookos fideszes boomerek már néha könyörögnek érte.