Spyke

Skończmy z tą cholerną „kulturą” piwerkowania

Marcin ma inne zdanie. „Nie chodzi o picie piwerka, ale o kulturę oswajania się z alkoholem. Piwerko to synonim lajfstajlu. Jeśli chcemy walczyć z nadmiarowym piciem, da się to zrobić jedynie poprzez kulturę i odejście od narracji, że piwo to konieczny dodatek do miłego spotkania z przyjaciółmi”.

Skończmy z tą cholerną „kulturą” piwerkowaniahttps://klubjagiellonski.pl/2024/05/18/spor-w-klubie-jagiellonskim-skonczmy-z-ta-cholerna-kultura-piwerkowania/Open linkView original on szmer.info
KMJ
szmer.info

Nie jest ważne kto, ważne jest co. A poza tym też ich nie nie znoszę.

4

To bardzo ważne kto. Takie beztroskie podejście jak wyżej kończy się entryzmem prawicy w lewicowych tematach.

2
szmer.info

Jak zwykle w przypadku Klubu Jagiellońskiego tekst się dobrze zapowiada, ale jest bardzo słaby i płytki.

3

No to nie czytam. Jest dużo dobrych tresci o alkoholu, kosztach społecznych picia (które są 5x większe niż przychodyz akcyzy) itd.

2
KMJ
szmer.info

Ok, zrozumiałam. Ale może się zdarzyć, że nie rozpoznam od razu. Mój znajomy świadomie przegląda publikacje wszelkiej maści, żeby:

  • wiedzieć "czym diabeł straszy", jakie ma argumenty
  • jak wykorzystać te argumenty w dyskusji ze zwolennikiem przeciwnej strony
  • utwierdzać swoje poglądy Nauczyłam się od niego, żeby nie zwalczać ludzi i ich pogląd, tylko problemy.
2

Dokładnie, nie rozumiem tego oburzenia. KJ to przecież nie są faszyści, a dziś prawica na całym świecie się coraz bardziej faszyzuje.

3
KMJ
szmer.info

Jak trafię na coś, co będzie wystarczająco interesujące to na pewno.

1

Tekst tylko sygnalizuje zjawisko, nie omawia. Jak większość tego typu artykułów. Może taki był cel? Tego nie wiem. Nie stanę w obronie Klubu Jagiellońskiego.

0

You reached the end

Skończmy z tą cholerną „kulturą” piwerkowania | Spyke