Spyke
palestyna·wolna Palestyna byscarbeque

Premier Hiszpanii buduje koalicję na rzecz uznania niepodległości Palestyny. Odmówić miała m.in. Polska

Jak donosi madrycki dziennik "El Debate", premier Hiszpanii Pedro Sanchez nie uzyskał poparcia władz Polski oraz innych krajów europejskich, z wyjątkiem Irlandii, dla stworzenia koalicji na rzecz uznania niepodległości państwa palestyńskiego.

Premier Hiszpanii buduje koalicję na rzecz uznania niepodległości Palestyny. Odmówić miała m.in. Polskahttps://wiadomosci.onet.pl/swiat/premier-hiszpanii-chce-uznania-niepodleglosci-palestyny-odmowic-miala-min-polska/1y3jse6Open linkView original on szmer.info
dustreply
szmer.info

Tak. Masz rację.

1998 - rok uznania państwa Palestyna przez Polskę: https://www.gov.pl/web/palestyna/relacje-dwustronne

Bez tej informacji, tytuł Onetu: "Premier Hiszpanii buduje koalicję na rzecz uznania niepodległości Palestyny. Odmówić miała m.in. Polska" może sugerować, że Polska się sprzeciwia, a tak naprawdę, to Polska już od dawna uznaje państwo Palestynę.

1

No właśnie!

Ps. Za to lubię szmer. Post sprzed 3 miesięcy skomentowany na świeżo, przypomina się temat + można go wyszukać bez większego problemu.

1

You reached the end

Premier Hiszpanii buduje koalicję na rzecz uznania niepodległości Palestyny. Odmówić miała m.in. Polska | Spyke