Spyke

Po śmierci zgwałconej 25-latki będzie marsz w Warszawie. "To mogłam być ja"

cross-postowane z: https://szmer.info/post/2561970

Na temat 23-letniego sprawcy wypowiedzieli się także jego sąsiedzi. Nie ukrywają, że z mieszkania, w którym mieszkał Dorian S. wraz ze swoją partnerką, było słychać awantury i odgłosy wskazujące na to, że bił swoją dziewczynę.

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/widzial-doriana-s-zaraz-po-ataku-tej-twarzy-nie-zapomne/yz1nc7e

W środę uczestnicy warszawskiego marszu przeciwko przemocy spotkają się o 18:00 przy ulicy Żurawiej

https://www.rmf24.pl/regiony/warszawa/news-miala-na-imie-liza-w-warszawie-odbedzie-sie-marsz-przeciwko-,nId,7369523#crp_state=1

Po śmierci zgwałconej 25-latki będzie marsz w Warszawie. "To mogłam być ja"https://wiadomosci.onet.pl/warszawa/po-smierci-zgwalconej-25-latki-bedzie-marsz-w-warszawie-to-moglam-byc-ja/tnv69mvOpen linkView original on szmer.info

"W reakcji na zbrodnię władze Śródmieścia podjęły decyzję o organizacji darmowych kursów samoobrony dla kobiet" no kurwa, zajebiście, i cyk, pora na CSa

1

You reached the end