Spyke

Bardzo się cieszę, że w Polsce już wszystko zostało zrobione i możemy w końcu wydawać miliardy na bezużyteczne, choć ładne dla oka projekty

1

You reached the end

Odbudowa Pałacu Saskiego. Plac Piłsudskiego po nowemu | Spyke