Spyke
szmer.info

Jestem wdzięczny Redditowi, że koncertowo spierdolił i powiększył nasze śliczne fediwersum.

4
harcreply
szmer.info

Ja jestem generalnie wdzięczny korporacyjnym społecznościówkom za ich aktywny wkład w rozwój alternatyw. W tym tygodniu prawie tak mocno jak kiedy Melon Tusk zaczął występy na swoim twiterze.

1
didlethreply
szmer.info

a ja do tej pory nie mam pojęcia o co chodzi z tym redditem ;D ale cieszę się, że więcej ludzi zawitało do fedi

0

Jestem wdzięczny za to, że spotkałem tyle niezwykłych osób na Kongresono i że teraz tęsknię za tym, jak dobrze się tam czułem.

4

Jestem wdzięczny @[email protected], że mamy dzięki niemu wprowadzenie dla normalnych ludzi, jak używać tej platformy. 3 rok się do tego zbierałem...

3
szmer.info

A czy mógłby mi jakiś człowiek wytłumaczyć, jak debilowi, o co chodzi z tą „wdzięcznością za coś”? Bo to się co jakiś czas pojawia wszędzie na socialach i ja naprawdę nie wiem, jaki jest tego cel? Nie chce oczywiście nikomu umniejszyć, ani nikogo obrazić, po prostu nie rozumiem zjawiska.

1
kjwkreply
szmer.info

W otoczeniu samych złych rzeczy warto czasem zobrazować sobie jak wiele dobrego nas spotyka.

1
szmer.info

Tak tak totalnie się zgadzam, ale nadal nie wiem komu/czemu mam być za coś wdzięczna.

1
szmer.info

Jestem wdzięczny ludziom, którzy zorganizowali Kongresono, że zorganizowali Kongresono, i chociaż nie byłem na całym, to było przefajnie - ciekawe tematy, ciekawe osoby, dobre żarełko.

1

W takim razie my jesteśmy wdzięczne, że tylu osobom smakowało nasze żarełko c:

1

You reached the end

Za co jesteś wdzięczny w ostatnim tygodniu? | Spyke