wolnyinternet·wolny internetbyharc Katarzyna Szymielewicz w Radzie do spraw Cyfryzacji Minister cyfryzacji powołał Katarzynę Szymielewicz do Rady do spraw Cyfryzacji. Prezeska Panoptykonu w Radzie będzie walczyć o przemyślaną, długofalową politykę cyfryzacji. https://panoptykon.org/katarzyna-szymielewicz-w-radzie-do-spraw-cyfryzacjiOpen linkView original on szmer.info6Comments1
Świetna wiadomość.