Comment on
Ludzie którzy przeszli z Reddita (/r/Polska) - jakie wrażenia macie z tej platformy?
UI generalnie lepsze niż nowy-reddit i trochę lepsze niż old.reddit ( <3 ). Kilka rzeczy można by usprawnć (pole komentarza na samej górze pod głównym postem.
Właśnie zauważyłem, że jestem nakara.in ale odpisuję na [email protected] więc w sumie temat można olać xD