Comment on
Magyarország belebukott a gyorshajtók elleni küzdelembe
Reply in thread
“Guns don’t kill people”
Környezetvédelmi szempontból viszont tökéletesen egyetértek!
Comment on
Magyarország belebukott a gyorshajtók elleni küzdelembe
Reply in thread
“Guns don’t kill people”
Környezetvédelmi szempontból viszont tökéletesen egyetértek!
Comment on
Hungary as usual
10/10 would recommend
Comment on
Hogy jön be nektek a Lemmy?
Reply in thread
Apollo helyett már van wefwef.app Lemmyre. Kicsit persze fapadosabb, de az élmény hasonló. Remélem, nem lesz igazad és a sok-sok reddit migráncs felvirágoztatja ezt a platformot!
Comment on
Prigozhin breaks his silence: March on Moscow was protest, not coup
Purging the Army and Wagner leadership will be a counter-protest then?
Comment on
Büszke vagyok a magyarságomra, de a fél világ rajtunk röhög | Telex.hu (6 perc)
Melóhelyen (Nyugat-EU) első találkozáskor egy kolléga megkérdezte, honnan valósi vagyok. Miután elmondtam, egyből az volt a válasza: “Ah! Orban!” Akkor én nem voltam büszke a magyarságomra.