Spyke

Replies

croatia

Comment on

Je li još tko ovdje?

Reply in thread

Iz čiste ovisnosti sam dao šansu službenoj aplikaciji, i čini se bolja nego je bila prije ne znam koliko godina (nije bilo ni noćnog načina ni koječega), ali nakon rifa to je dosta slabo korisničko iskustvo, a istovremeno prilično napadno, nametljivo i prepuno nepotrebnih điđa (neki avatari-profilne?, animacije glasovanja, notifikacije i sugestije, pozicioniranje promo objava s nekog desetog nezanimljivog podreddita među dretve onog kojeg pregledavam, najbliže r/all je neki popular, itd. itd., ali vrlo malo opcija za prilagodbu).

Jasna mi je korporativna filozofija iza svega, ali nevjerojatno koliko je to otišlo u lošem smjeru

croatia

Comment on

Zašto ovi čepovi postoje

Reply in thread

Taj čep je općenito nepotreban. Uzme se običan tetrapak mlijeka, odreže špica jednog uha i to je to, eventualno nasuprot pozicije navedenog zahvata probušiti manju rupu za bolji durhlauf i prevenciju nekontroliranog pulsirajućeg toka (koji obično završi oko šalice).

You reached the end