Spyke

Replies

Comment on

Czy powinniśmy federować z nową apką Zuckerberga - Threads czy ją zablokować?

Reply in thread

@[email protected] @[email protected] dokladnie. Jesli ktos nawet rozwaza federacje z platforma mety wiexzac o mozliwych problemach i,zagrozeniach, ich stanowisko powinno byc. Nie defderujemy dopoki meta nie pokaze ze nasze obawy sa bezpodstawne. Federujemy i zobaczymy co sie stanie to w mojej opinii najgorasza z mozliwych opcji. Ciezko bedzie po fakcie, po kilku miesiacach zrobic zwrot. Dodtakowo to meta powinna pokazac ze nie ma zlych zamiarow (choc nie wiem czemu w ogole ktokolwiek sie łudzi, ich jebana apka z miejsca jest zabroniona w europie ze wzgledu na poszanowanie prywatnosci) a nie na odwrot.

You reached the end