Comment on
Hogy jön be nektek a Lemmy?
itt nincs ivanhu, mar rogton egy oriasi plussz pont
Comment on
Hogy jön be nektek a Lemmy?
itt nincs ivanhu, mar rogton egy oriasi plussz pont
Comment on
Hogy jön be nektek a Lemmy?
Reply in thread
Errol szolt kb ket eve az NPC poszt, aztan semmi nem valtozott
Comment on
Big brain reddit move
Reply in thread
yup, btw I am deleting this post and reposting it as an image url