Comment on
Otwartoźródłowe i prywatnościowe komunikatory
Chciałabym aby istniał fork Session Messenger z możliwością stworzenia wlasnej sieci i możliwością komunikacji z oficjalnym serwerami
Comment on
Otwartoźródłowe i prywatnościowe komunikatory
Chciałabym aby istniał fork Session Messenger z możliwością stworzenia wlasnej sieci i możliwością komunikacji z oficjalnym serwerami
Comment on
Otwartoźródłowe i prywatnościowe komunikatory