Comment on
Zbiorczy o wyborach, co sądzicie, komentarze, jak wam się podobają wyniki?
Nie jestem za Trzaskowskim ani za Nawrockim ale z tych dwoja wolałbym Trzaska. Obawiam się jednak że wyborcy Mentzena zagłosują w drugiej turze na Nawrockiego.
Comment on
Zbiorczy o wyborach, co sądzicie, komentarze, jak wam się podobają wyniki?
Nie jestem za Trzaskowskim ani za Nawrockim ale z tych dwoja wolałbym Trzaska. Obawiam się jednak że wyborcy Mentzena zagłosują w drugiej turze na Nawrockiego.