Comment on
Ludzie którzy przeszli z Reddita (/r/Polska) - jakie wrażenia macie z tej platformy?
Platforma, czy to Lemmy czy to kbin spoko, tylko szkoda że takie małe grono polskiej części społeczności na karabinie, to też ciekawych treści mało.
Comment on
Ludzie którzy przeszli z Reddita (/r/Polska) - jakie wrażenia macie z tej platformy?
Platforma, czy to Lemmy czy to kbin spoko, tylko szkoda że takie małe grono polskiej części społeczności na karabinie, to też ciekawych treści mało.
Comment on
Defibrylator i monitor pacjenta w jednym dla szpitala polowego pod Bachmutem | zrzutka.pl
Dzięki za promowanie takich inicjatyw. <3