Spyke

Replies

hungary

Comment on

Hamarosan megszűnik az Ügyfélkapu, mutatjuk, hogyan tudja használni, ami helyette marad

Valaki esetleg van hasonló cipőben. Anno kértem elektronikus személyi igazolványt, ami aktiválva is lett, de már több mint 3 éve lett csináltatva és valami certifikációüra hivatkozva, nem tudok DÁP-olni. NFC ( RFID) keresztül telefon beolvassa a személyit, de elvielg kellene a kártyát frissíteni. Viszont a kütyü elég drága hozzá. Telefon nem tudja írni semmiféleképpen ?

Thx!

You reached the end