Comment on
Ludzie którzy przeszli z Reddita (/r/Polska) - jakie wrażenia macie z tej platformy?
Reply in thread
a jest opcja żeby Szmer przestawić na 0.18? zauważyłem ten problem jak próbowałem apkę mobilną ogarnąć, brak apki mobilnej to duży minus dla takiej platformy