Dobronamjerno pitanje za Hrvate "Jugonostalgičare"
Zašto je početak Srpskog ustanka u NDH toliko slavljen među vama, usprkos mnogim zločinima koji su ustanici počinili nad nevinim Hrvatima i Bošnjacima?
Zašto je početak Srpskog ustanka u NDH toliko slavljen među vama, usprkos mnogim zločinima koji su ustanici počinili nad nevinim Hrvatima i Bošnjacima?