Spyke

pytanko

Wie ktoś, jak bez facebooka znaleść w Warszawie grupę do gry w DnD, albo inne "stołowe/papierowe" rpg? Ja próbuję od dawna i nie umiem, a to chyba bardzo fajnie by było mieć kolegów. Mam 22/lata, jakby co. Facebooka nie założę ze względów ideowych

View original on reddthat.com

Sądzę że bez FB będzie ciężko. Niejednokrotnie na FB można znaleźć linki do discordow itp.

3
lemmy.world

Niestety FB to centrum polskiego erpegowania. Wszystkie największe grupy, miejsca do szukania drużyn, wydawnictwa - wszystko się tam kręci. Jest grupa "RPG w Warszawie - gramy!" (Albo jakoś tak). Może poprosisz jakiegoś znajomego o wrzucenie tam ogłoszenia w twoim imieniu z danymi kontaktowymi?

2

No cóż powiem ci moze byc ciężko. Ja znalazłem grupe bo mam znajomych ktorzy pokupowali zestawy to mnie zaprosili. Zreszta jak masz jakis znajomych to mozesz samemu kupic taki zestaw i ich zaprosić ( mozesz sie okazać tez ze zostaniesz przez to wiecznym DM ). Poza tym wiem ze czasem w bibliotekach takie cos organizują ludzie ( akurat ja słyszałem tylko o warhamerze w Łodzi ale mozliwe ze papierowe rpgi tez organizują ) , ale nwm czy to tez nie przez Facebooka nie ogarniają chociaż kto wie moze na stronie biblioteki będzie .

1

You reached the end

pytanko | Spyke