Spyke
palestyna·wolna Palestyna bydust

A gdyby u nas, pielgrzymów na Jasną Górę, pogromiło wojsko i policja?

Wojsko i policja wywaliło pielgrzymów w kwietniu, w czasie ich święta. W październiku czasie Kuczek, ultraortodoksi robili dzień w dzień religijny szturm: https://bnnbreaking.com/world/israel/hundreds-of-israeli-settlers-storm-al-aqsa-mosque-amid-sukkot-celebration/

A gdyby u nas, pielgrzymów na Jasną Górę, pogromiło wojsko i policja?https://www.nbcnews.com/news/world/israeli-police-clash-worshipers-jerusalem-holy-site-rcna78254Open linkView original on szmer.info
No comments on the original post yet.
A gdyby u nas, pielgrzymów na Jasną Górę, pogromiło wojsko i policja? | Spyke