Spyke
feddit.ro

Eu propun să le blocăm instanța. Prevenim un embrace-extend-extinguish, cum a făcut Google cu XMPP

3

@ultra probabil nu ăsta ar fi pericolul cel mai mare, dar tocmai am văzut postarea asta. Iar la cum știm că duhnește Facebook-ul de atâția AURiști... da, nu ar fi o idee rea.

@imvl

2

You reached the end

Threads începe oficial să testeze integrarea ActivityPub | Spyke