parlamentarnabymisk Janusz Korwin-Mikke i Stanisław Michalkiewicz rejestrują partięhttps://www.rp.pl/polityka/art39561241-janusz-korwin-mikke-i-stanislaw-michalkiewicz-rejestruja-partieOpen linkView original on sopuli.xyz9Comments3
harc replyszmer.infoTo tylko kolejny obrót wielkiego kręgu korwinizmu. A media i tak go pokażą, jak kogoś z czyją opinią ludzie powinni się liczyć.5
Już kiedyś to czytałem... xd
To tylko kolejny obrót wielkiego kręgu korwinizmu.
A media i tak go pokażą, jak kogoś z czyją opinią ludzie powinni się liczyć.
...i jeszcze Michalkiewicz w tej zgraji. Dadzą u niego jeszcze może Brauna?