Policjanci razem ze służbowymi psami jechali na mecz autobusem miejskim. "Nie było radiowozów"
Pasażerowie komunikacji miejskiej w Sosnowcu byli zdziwieni, gdy wraz z nimi podróżowali policjanci oraz psy policyjne. Jak się okazało, miało brakować radiowozów, a mundurowi chcieli dotrzeć na mecz, który musieli ochraniać. - Oni sami podjęli taką decyzję - poinformował Adam Jachimczak z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach.
https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,30489251,policjanci-razem-z-p.htmlOpen linkView original on szmer.info
Jest to element akcji "policja bliżej społeczeństwa"
Myślę, że prawdziwym problemem jest to, że "pasazerowie zdziwili się widząc policjantów w autobusie".
Nie widzę problemu.