Spyke

@boonhet @eesti Hetkel mina hääli kokku tulemas ei näe. Koalitsioon on liiga uus, seal pole veel näha suuremaid vastuolusid, lisaks on neil mõningane häälevaru (puhuks, kui keegi kohale ei tule või nuppu vajutada ei oska).

Kahjuks on sedasi, et asju, mida pidanuks arutama valimisstuudios, arutatakse nüüd mäe otsas. Igaüks arvab, et just tema esindab enamuse soove, ja detsibellide tase on vastav. :)

1

Ilmselt selle umbusalduse mõte ongi lihtsalt valijatele sõnumit saata, et "näete - tegime kõik, mida saime". Ma ei usu, et reaalselt keegi Keskerakonnast arvaks, et see umbusaldus läbi minna saaks kuidagi.

1

You reached the end

Keskerakonna fraktsioon tegi ettepaneku algatada peaministri umbusaldamine | Spyke