Spyke
polska·PolskabysidneyK

Bunkrów nie ma, ale...

Spora większość z nas jest w tym miejscu emigrantami z Reddita.

Śmiało, pokażcie się. Nikt póki co nie gryzie.

Macie pytania? Może sugestie? Który ketchup lubicie najbardziej?

View original on lemmy.world
reddthat.com

Założyłem konto dziś. Gryzie mnie trochę, że nie ma tu moich ulubionych subredditów i generalnie widać, że miejsce dużo mniejsze, niż reddit. No, ale czego się nie robi dla pryncypiów

3
reddthat.com

Subreddity, których mi najbardziej brakuje, to:

Redneck engineering

Boring dystopia, lost generation, anti-money memes, class consciousness memes itp.

Surreal memes, void memes, deepfried surreal memes, 5'th world pics itp.

Furry_irl, yiff

2visegrad4u

1

Właśnie jutro będę gmerać przy własnej instancji lemmy na Pi mam nadzieję że nie przedwcześnie spaliłam konto na reddicie

2
lemmy.world

Z Reddit, wykop, Facebook, naszaklasa, IRC.... Kiedyś to były internety.

2

keczup oczywiście ten madero z biedronki

a jak ostry to ten kotlin z piekła rodem

2

You reached the end

Bunkrów nie ma, ale... | Spyke