Spyke

Wolny rynek, czego nie rozumiecie lewaki. Niewidzialna ręka rynku tak chciała. Ktoś chce coś kupić, ktoś chce zapłacić, ktoś chce sprzedać, tak działa wolny rynek.

3
lemm.ee

a sama wyszukiwarka z roku na rok staje się coraz bardziej bezużyteczna

2
szmer.info

Kiedyś używałem Qwanta, Ecosii i DDG. Trudno mi powiedzieć, czy Google staje się bardziej bezużyteczny, ale w porównaniu z tamtymi dwoma jest rzędy wielkości lepszy. Qwant i DDG nie potrafią znaleźć nic poza najbardziej ogólnymi wynikami, zwłaszcza na polskich stronach

1
lemm.ee

korzystam z DDG jako głównej wyszukiwarki od paru dobrych lat, i zdecydowanie coraz rzadziej muszę używać banga !g albo !s z powodu niesatysfakcjonujących wyników. Google coraz bardziej nie potrafi powiedzieć "nie wiem", i woli wypluć wyniki zupełnie niezwiązane z tematem i wyboldować słowa albo inne, albo wręcz przeciwne do użytych w wyszukiwaniu.

2

Potwierdzam, od kilku miesięcy korzystam tylko z qwant, i w mojej ocenie (YMMV ofc) daje lepsze wynikid google. Google stacza się w wyszukiwarkę losowych fraz z ChatGPT.

2

You reached the end

W 2021 roku Google zapłacił 26 miliardów dolarów, aby pozostać domyślną wyszukiwarką w przeglądarkach i telefonach | Spyke