VIDEO | Solaris Trollino 12, viitoarele troleibuze ale Capitalei, intră în circulație la finalul lui 2024
https://buletin.de/bucuresti/video-solaris-trollino-12-viitoarele-troleibuze-ale-capitalei-intra-in-circulatie-la-finalul-lui-2024/Open linkView original on feddit.ro
@waffle 2024?!? să vezi atunci ce o să se mai laude viitorul primar dacă nu iese tot Nicușor la alegeri.
Am intrat în modelul expus atunci de zilele mobilității și pare chiar decent. Era un exemplar adus din Tg. Jiu din ce am înțeles.
Nici nu vreau sa îmi amintesc de Firea