Spyke
zdrowie_i_op_med·zdrowie i opieka medycznabyrevslav

Badanie dot. emocji klimatycznych - prośba o udział

cross-posted from: https://szmer.info/post/293656

Cześć! Chciałbym zaprosić Was do badania dotyczącego emocji klimatycznych ☺️ Warto wypełnić ankietę nawet jeśli nie macie jakichś szczególnych emocji z tym związanych. Kwestia zdrowia psychicznego jest coraz ważniejsza i tego typu badania przecierają szlaki pod opiekę, z której korzystać będziemy w przyszłości coraz częściej ‼️ PS Badanie nie moje.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdweYLFWLfurRs9PNDUPcY2qyP7JzFal7kquRMGd52e9kBUPA/viewformOpen linkView original on szmer.info
No comments on the original post yet.
Badanie dot. emocji klimatycznych - prośba o udział | Spyke